Časopis o korálkování KORÁLKI.

SOUTĚŽ FACEBOOK

11.10.2009
Milí čtenáři, vyhlašujeme pro vás novou soutěž, která bude propojena i s tištěnou verzí časopisu Korálki. Rádi bychom vás zapojili do vytváření časopisu, a proto pro každé číslo vyhlásíme zde na FB téma a vy budete mít možnost zasílat fotky svých vytvořených projektů do FB fotek fanoušci. Dále bude vyhlášen termín, do kterého budete moci k jednotlivým projektům psát komentáře a zvolit si ten, který budete chtít mít i jako postup v našem časopise. Což znamená, že autor daného projektu připraví do daného termínu podklady pro postup (pokyny pro autory obdrží emailem).   Aktuálně vyhlašujeme projekt pro jaro 2010, vkládejte fotky pod heslem SOUTĚŽ –ZELENÉ PROBOUZENÍ, a to do 31. 12. 2009. Od 1. 1. do 31. 1. 2010 bude probíhat hlasování k jednotlivým projektům. Projekt, který získá nejvíce hlasů, bude otištěn v jarním čísle 2/2010 časopisu Korálki. Pro autora projektu to bude znamenat do 10. 2. 2010 připravit podklady do časopisu (př. fotky v dobré tiskové kvalitě, popřípadě schéma, po...

Podzimní číslo časopisu Korálki právě dnes vyšlo

09.09.2009 / Korálki

Dnes dorazilo podzimní číslo časopisu Korálki a můžete si ho od dnešního dne zakoupit v pražské prodejně. Na ostatních pobočkách bude od zítřka 10. 9. 2009. Zároveň pro naše předplatitele jsme na našem webu v sekci "Návody" připravili navíc jeden šitý projekt, který najdete jako předposlední  na první straně. A pro všechny čtenáře jsme vložili perličkové aplikace, které najdete na druhé straně.

Krásné babí léto:-)

Podzimní číslo je v tisku

02.09.2009

Na co se můžete těšit? Poutko na rukavičky z korálků Miyuki Delica. Pokračují seriály šitých šperků, modelování z Fima i z ACS a také se dočtete zajímavé informace o dalším z kamenů, tentokrát to bude achát. Nově jsme připravili rubriku Očima muže.
Čeká na Vás 21 projektů (namátkou: recyklované náušnice, paličkování, 3x bez zapínání, jehelníček) a spoustu rozhovorů a článků. Těšíme se, že nám napíšete, které články a postupy se Vám líbí víc a které míň a co byste si rádi příště v časopise přečetli.

Korálki 5/2009

01.09.2009 / Korálki

Návody - Set z přírodních materiálů

26.08.2009

V sekci Návody najdete jednoduchý postup na výrobu setu z přírodních materiálů, který pro vás připravila jedna z vás, a to Kity. Postup najdete na 2 straně jako poslední.

Přeji krásné poslední dny prázdnin.

Návody - Jahody

27.07.2009

V sekci "Návody" najdete postup od naší milé kolegyně Ziminky na projekt Jahody z kterých si můžete pak vyrobit náhrdelník, náramek nebo naušnice.

Užívejte krásného léta:-)

Správný odkaz na web

15.07.2009

Redakční šotek si trošku zařádil v časopise a u webové stránky Marty Špalkové projekt z fima Kruhánky zkrátil odkaz na Marty stránky. Tímto se Martě omlouvám a správná adresa je :

www.fimokoralky.estranky.cz

Set s květinami z Miyuki Delica

12.07.2009
Jak Ziminka psala v prázdninovém čísle 04/09 str. 7, došila i náhrdelník a naušnice. Finální podoba je krásný kompletní set. A ještě trik od Ziminky:-) Protože se mi moc zalíbily kytičky z prázdninového čísla časopisu Korálki a chtěla jsem mít k prstýnku celou soupravu, vznikl tak náramek, náhrdelník i náušnice.   Na náušnice jsem použila kytičku, a na spodní lísteček jsem našila kaplík, kterým jsem nejprve provlékla ketlovací nýt. Ten jsem zkrátila na požadovanou délku, zabrousila a tím vznikla náušnice pultového typu. Stejný kaplík jsem našila i na kytičky, které tvoří náhrdelník. Jen jsem na nýtu udělala očko a to přiketlovala na řetízek.   Mnoho krásného tvoření přeje Ziminka    ...

Háčkování - základní techniky

10.07.2009

V sekci "Techniky" jsme pro vás připravili základy háčkování, které navazují na projekt z prázdninového čísla časopisu. Základy háčkování najdete třetí od shora.

Krásné háčkovací prázdniny.:-)

Prázdninové číslo časopisu Korálki je v tisku

06.07.2009 / Korálki

Co jsme pro vás připravili do prázdninového čísla? Tématem čísla je dřevo a tyrkys. Jablonex připravil dřevěné perle. Pokračují seriály šitých šperků, tentokrát peyot, modelování z Fima i z ACS a také se dočtete zajímavé informace o dalším z kamenů, tentokrát to bude tyrkys.
Čeká na vás 23 projektů (namátkou indiánské naušnice, šitý prstýnek z Miyuki Delica, mastek, v sekci odjinud vázání mušek) a spoustu rozhovorů a článků. Těšíme se, že nám napíšete, které články a postupy se vám líbí víc a které míň. Vaše názory můžete psát i přes Facebook, přidáte si nás pod názvem "tvořivý dvouměsíčník Korálki".

Krásné prázdniny vám všem přeje celá redakce časopisu:-)

msb-jablonec.cz fler.cz kudyznudy.cz dobre-veci.cz CeskyKutil.cz potvor.cz
Copyright © 2007-2020 Šárka Jiřičná Programming FOLDINA.cz